آموزشگاه فن و کار

تلگرام وب چیست ؟ نحوه ورود به تلگرام بدون نصب نرم افزار

نویسنده: تحریریه فن و کار
نحوه ورود به تلگرام وب

تلگرام وب چیست ؟ نحوه ورود به تلگرام بدون نصب نرم افزار :شاید تا به حال با این موضوع رو به رو شده باشید که می خواهید وارد تلگرام شوید ولی نرم افزار تلگرام را ندارید و نمی خواهید آن را نصب کنید. این کار با تلگرام وب امکان پذیر است، که ما سعی داریم در این مقاله به شما آموزش دهیم که چگونه بدون نصب تلگرام وارد آن شوید. پس اگر می خواهید این کار را انجام دهید اما نمی دانید که چگونه امکان پذیر است پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

آموزش تعمیرات موبایل

تلگرام وب

شاید بپرسید که خوب این کار چه سودی دارد و به چه دردی می خورد؟ باید بگوییم که این کار برای کامپیوتر و لپ تاپ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

برگزاری دوره آمورش تعمیرات موبایل آموزشگاه فن و کار با 30% تخفیف . همین الان ثبت نام کنید

در ادامه مراحل ورود و استفاده از تلگرام وب به صورت کامل قرار داده شده است که شما با خواندن این مطلب به راحتی بتوانید با استفاده از پروکسی و بدون نیاز به وی پی ان وارد تلگرام وب شوید و از آن استفاده کنید.

تلگرام وب

مراحل ورود به تلگرام به شرح زیر است

1_برای انجام این کار بدون استفاده از وی پی ان نیاز است ابتدا وارد گوگل کروم شوید.

2_سپس وقتی که وارد گوگل کروم شدید باید بر روی قسمت سرچ گوگل کلیک کنید.

3_در این قسمت می توانید در سرچ گوگل دو چیز را سرچ کنید، یا باید بنویسید جوو پروکسی و یا بنویسید اچ او ایکس ایکس

نکته: این دو که نام بردیم پروکسی هایی هستند که در گوگل کروم کاربرد دارند.

4_در مرحله 4 کاری که باید انجام دهید این است که وارد اولین سایت پیشنهاد گوگل کروم شوید.

5_سپس گزینه ی اد تو کروم را بزنید زمانی که رو این گزینه کلیک کردید یک پنجره برای شما باز می شود، در این پجره باید بر روی گزینه ی اد اکستنشن کلیک کنید.

6_در این مرحله می بینید که برنامه در حال دانلود است.

7_بعد در قسمت دانلود گوگل کروم پروکسی را باز می کنیم و زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد رجیستر و لتس استارت را بزنید در این مرحله پروکسی شما وصل است و شما می توانید کشوری را به صورت رایگان انتخاب کرده و پروکسی را روشن کنید.

8_زمانی که پروکسی به طور کامل متصل شد در قسمت سرچ گوگل تلگرام وب را سرچ می کنید، وقتی که این کار را کردید یک صفحه برای شما باز می شود که در این پنجره از شما می خواهد که اطلاعات تلگرام خود را وارد کنید دقت داشته باشید که مراحل وارد کردن اطلاعات بسیار ساده است و مانند راه اندازی تلگرام بر روی گوشی موبایل می باشد.

وقتی اطلاعات را وارد کردید می بینید که تلگرام به راحتی برای شما وصل شده است و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و حتی فایل هایی را از آن دانلود کنید و یا ارسال کنید.

نحوه ورود به تلگرام وب

دیدید که ما به راحتی توانستیم بدون استفاده از وی پی ان و فقط با استفاده از پروکسی وارد تلگرام وب شویم و از آن استفاده کنیم.

نصب و راه اندازی تلگرام بر روی کامپیوتر

در بالا به طور کامل به شما آموزش دادیم که چگونه می توایند بدون نصب تلگرام و استفاده از وی پی ان می توانید وارد تلگرام شوید.

اماپیش می آید که در برخی موارد نیاز داریم که تلگرام را بر روی لپ تاپ و یا کامپیوتر خود نصب و راه اندازی کنیم. که ما تصمیم گرفتیم که در ادامه این موضوع را هم به شما آموزش دهیم.

مراحل نصب و راه اندازی این نرم افزار به شرح زیر می باشد

1_در مرحله اول باید وارد گوگل شوید.

2_سپس در قسمت سرچ گوگل باید بنویسید تلگرام برای ویندوز نسخه جدید.

3_زمانی این رو سرچ می کنید گوگل برای شما سایت های مختلف را می آورد که می توانید از آن ها تلگرام را دانلود کنید. البته که پشنهاد ما این است که تلگرام را حتما از سایت رسمی خود تلگرام دانلود کنید که با مشکل در نصب و راه اندازی نرم افزار رو به رو نشوید.

4_در این مرحله شما باید جدید ترین نسخه ای که از تلگرام موجود است را بر روی ویندوز نصب کنید.

5_زمانی که برنامه به طور کامل پروسه دانلود را انجام داد باید از گوگل خارج شوید.

6_در این بخش باید وارد قسمت مای کامپیوتر شوید وقتی وارد مای کامپیوتر شدید باید وارد بخش دانلود ها شوید.

7_در این قسمت باید فایل تلگرام را استرکت کنیم. برای استرکت باید ابتدا بر روی فایل کلیک راست کنیم سپس گزینه ی استرکت آخر یعنی اکسترکت تو تلگرام را بزنیم.

8_در این مرحله می بینیم که یک پنجره باز شده ه از ما یک پسورد می خواهد تا بتواند فایل مورد نظر ما را اکسترکت کند.

نکته:پسورد را می توانید از سایتی که برنامه را دانلود کرده اید کپی کنید و در قسمت خواسته شده پیست کنید.

9_وقتی که شما پسورد را وارد کردید و گزینه ی اوکی را زدید فایل شروع می کند به اکسترکت شدن.

10_وقتی کار اکسترکت فایل به پایان رسید، شما باید وارد پوشه فایل اکسترکت شده شوید سپس فایل را دانلود و راه اندازی کنید.

نرم افزار تلگرام وب

11_برای راه اندازی برنامه از شما می خواهد که زبان مورد نظرتان و همچنین پوشه ای که در نظر دارید تلگرام در آن نصب شود را انتخاب کنید (فایل به صورت خودکار اگر آن را تغییر ندهید در پوشه اصلی یعنی پوشه (سی) نصب می شود).

12_در مرحله اخر نصب برنامه شما باید گزینه ی فینیش را بزنید تا برنامه شروع به نصب شدن کند.

13_حال می توانید مشاهده کنید که تلگرام بر روی لپ تاپ و یا کامپیوتر شما نصب شده است.

اگر به رشته تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر علاقمند هستید، در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ آموزشگاه فن و کار ثبت نام کنید.

14_در مرحله استفاده از اپیکیشن تلگرام ابتدا باید وی پی ان خود را فعال کنید. در این مرحله شما می توانید از هر نوع وی پی انی که می خواهید استفاده کنید و یا اگر وی پی ان بر روی کامپیوتر خود ندارید می توانید وی پی ان های مختلف را از گوگل دانلود و راه اندازی کنید که البته مراحل دانلود و نصب وی پی ان هم مانند تلگرام است و شما به راحتی می توانید از همین راه هایی که برای نصب تلگرام گفتیم وی پی ان خود را نصب کنید.

14-1_وی پی ان پیشنهادی ما که می توانید آن را دانلود کنید وی پی ان سایفون است که به راحتی می توانید در گوگل بنویسید وی پی ان سایفون و از سایت های مختلف آن را دانلود کنید.

15_برای فعال کردن وی پی ان ابتدا باید نرم افزار را باز کنید، وقتی برنامه بالا آمد روی گزینه ی اتصال کلیک کنید و منتظر بمانید تا وی پی ان متصل شود.

16_زمانی که وی پی ان به طور کامل متصل شد، باید پنجره وی پی ان را ببندیم ولی نه به طور کامل به این دلیل که اگر وی پی ان را به طور کامل ببندیم اتصال قطع می شود.

17_در این مرحله باید وارد نرم افزار تلگرام شویم، سپس کد کشوری که شماره ما است را انتخاب کنیم و شماره مورد نظر را وارد کنیم سپس گزینه ی نکست را بزنیم.

18_وقتی که شماره را وارد کردیم در صفحه ی بعد از ما یک کد می خواهد که این کد بر روی شماره ای که شما وارد کرده اید ارسال می شود و می توانید ان را از پیامک ارسال شده بفهمید و در مکان مشخص شده وارد کنید و سپس گزینه ی نکست را بزنید.

19_در این مرحله ما می بینیم که به راحتی تلگرام بر روی لپ تاپ و یا کامپیوتر ما بالا ما آید و ما می توانیم از آن استفاده کنیم.

نکته:زمانی که وارد تلگرام شدید می توانید یک پروکسی را جست و جو کنید و دیگر نیازی نداشته باشید که برای استفاده از تلگرام وی پی ان وصل کنید. اتصال به پروکسی بسیار کار ساده ایست که می توانید انجام دهید.

تا به اینجا ما به طور کامل به دو صورت به شما اموزش دادیم که چگونه می توانید با کامپیوتر و یا لپ تاپ خود وارد تلگرام شوید. چه با استفاده و نصب وی پی ان و نرم افزار تلگرام و چه با ورود به تلگرام وب و با استفاده از پروکسی، دقت داشته باشید که ورود به پروکسی از طریق تلگرام وب برای گوشی هم امکان پذیر می باشد و شما می توانید با گوشی موبایل هم از طریق تلگرام وب وارد تلگرام شوید و از ان استفاده کنید بدون نصب نرم افزار تلگرم.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید از این آموزش استفاده کنید، مرسی که تا پایان این مطب با ما همراه بودید.

آموزشگاه فن و کار برگزار کننده دوره های فنی مهارتی مانند: آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ، آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ، آموزش تعمیرات دوربین مدار بسته و … می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره رایگان با شماره های : 02191009433 – 02191009433 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
نظر خود را با دیگران به اشتراک بزارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده نظرات هنوز نظری ثبت نشده است.
phone icon 021-91009433 / 09058520960