آدرس: تهران - میدان انقلاب - روبروی سینما بهمن - نبش خیابان منیری جاوید - آموزشگاه فن و کار

آموزش کابینت سازی

آموزش کابینت سازی MDF از دوره های محبوب و همواره پر تقاضا در آموزشگاه فن و کار می باشد که در هر ترم، دانشجویان زیادی را از سراسر کشور به خود جذب می کند. اگر شما هم به کارهای فنی و حوزه نجاری علاقه مند هستید؛ شرکت در کلاس ساخت و مونتاژ کابینت می تواند یک تجربه آموزشی فوق العاده آموزنده و کاربردی برای شما باشد که طی آن، از اصول ابتدایی گرفته تا به روز ترین تکنیک های برش، ساخت، مونتاژ، نصب و عیب یابی انواع کابینت های ام دی اف را یاد گرفته و ظرف مدت چند هفته (مدت دوره ۳۰ ساعت و زمان هر جلسه معمولا ۳ ساعت می باشد) وارد بازار کار پر سود و پرطرفدار این رشته شده و فعالیت حرفه ای و درآمدزایی را به طور رسمی آغاز نمایید.

دوره آموزش کابینت سازی ام دی اف تهران دارای سرفصل هایی بسیار کامل و جامع بوده و طی آن، صفر تا صد این رشته (شامل آموزش نصب، مونتاژ و رفع عیوب رایج کابینت، انجام محاسبات مربوط به کابینت و کشو و درب آن و اندازه گیری ارتفاع و مکان نصب، نقشه کشی قفسه های ام دی اف، طراحی بهینهِ اندازه و جایگاه قرارگیری کابینت در آشپزخانه ها و سایر قسمت ها (مثلا بالای میز کار در شرکت و اداره ها و …) با توجه به وسایل حاضر در محیط اطراف کابینت ها، شناخت انواع MDF های پرکاربرد موجود در بازار ایران و رنگ مناسب آن ها، روش کار با تجهیزات و وسایل ساخت و نصب کابینت و …) از مبتدی تا پیشرفته به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

لازم به توضیح است که کلاس تخصصی کابینت سازی MDF در آموزشگاه فن و کار مجهز به جدیدترین و به روز ترین تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز شغل کابینت سازی بوده و تعداد هنرجویان و جلسات دوره و همچنین زمان هر جلسه به گونه ای در نظر گرفته شده اند که همه شرکت کنندگان می توانند در نهایت آسودگی خاطر و ضمن رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشت، با راهنمایی اساتید دوره با تک تک ابزارهای اندازه گیری، برش و مونتاژ کابینت های ام دی اف کار کرده و با انجام تمرین ها و پروژه های عملی متنوع؛ به صفر تا صد کابینت سازی مسلط شوند.

دانستن این نکته برای علاقه مندان و شرکت کنندگان دوره ضروری است که کلاس کابینت سازی آموزشگاه فن و کار تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود و تمامی سرفصل ها و موارد آموزش داده شده در دوره بر اساس استانداردهای معین شده از سوی این سازمان عالی رتبه، توسط اساتید کاربلد و با تجربه تدوین گردیده اند و به طور مرتب بازبینی و آپدیت می شوند. به همین جهت است که تمامی شرکت کنندگان دوره با هر شرایط سنی، تجربه کاری و سابقه تحصیلی؛ توانایی و مهارت کافی برای قبولی در آزمون های کتبی و عملی این رشته و دریافت مدرک فنی و حرفه ای بین المللی کابینت سازی را به دست می آورند.

ذکر این موضوع نیز حائز اهمیت است که دوره کابینت سازی فنی و حرفه ای تهران به خصوص برای افرادی مناسب و آموزنده به شمار می آید که ذاتا (و یا به واسطه تمرین و تکرار) دقیق و جزئی نگر هستند و می توانند با خلاقیت و ابتکارِ خود؛ در فضاهای کوچک خانه و محیط های اداری و تجاری، شیک ترین و بهینه ترین کابینت های ام دی اف را طراحی کرده و بسازند و سپس به شیوه ای ماهرانه آن ها را در جای مناسب نصب نمایند.

به علاوه؛ جالب است بدانید بر اساس آمارها و شواهد، بازار کار شغل برش و مونتاژ و نصب و تعمیرات کابینت ام دی اف هم در داخل کشور ایران و هم در سایر کشورهای توسعه یافته دنیا بسیار داغ و پر رونق می باشد و شما عزیزان می توانید با دریافت مدرک بین المللی کابینت سازی در کنار یادگیری استانداردهای جهانی ساخت کابینت در این دوره، به راحتی وارد بازار کار داخلی یا بین المللی شده و به درآمدهای بسیار عالی دست یابید.

در پایان توصیه می کنیم پیش از ثبت نام در دوره، سرفصل ها و اطلاعات تکمیلی کلاس کابینت سازی فنی و حرفه ای که در همین صفحه برای شما درج کرده ایم را به دقت مطالعه فرمایید و با آگاهی و آمادگی کامل در کلاس ها حضور پیدا کنید.

ویدئو معرفی دوره آموزش کابینت سازی آموزشگاه فن و کار

نام دوره: آموزش کابینت سازی MDF
مدت دوره: 30 ساعت
سطح دوره: مبتدی تا پیشرفته
نحوه برگزاری: حضوری و آنلاین
پیش نیاز: ندارد
دسته بندی: دوره های مهارتی

هزینه دوره آموزش کابینت سازی

شهریه دوره آموزش کابینت سازی
4,300,000 (تومان)
شهریه دوره آموزش خصوصی کابینت سازی
7,400,000 (تومان)
شهریه دوره آموزش آنلاین کابینت سازی
3,700,000 (تومان)
تقویم کلاسی
تاریخ شروع روزها ساعت برگزاری
14 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 12 الی 15
21 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 الی 18
21 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 12
17 اسفند ماه پنجشنبه ها ساعت 9 الی 14
توانمندی‌هایی که در دوره آموزش کابینت سازی بدست می‌آورید

در این دوره به طور کامل انواع ورق‌های MDF موجود در بازار عمل را خواهید شناخت. و یاد می گیرید چگونه با شناخت صحیح و درک کامل از جنس و ساختار این ورق‌ها، در پروژه‌های کابینت‌سازی خود از آنها استفاده کنند.

در پایان این دوره، تسلط کاملی بر اندازه‌گیری، طراحی و رسم فنی پروژه‌های کابینت MDF خواهید داشت. با اصول اندازه‌گیری و طراحی نقشه برای محیط‌های مختلف آشپزخانه آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که با استفاده از ترسیم نقشه و اندازه‌گیری صحیح، ورق‌های MDF را برای برش کاری آماده کنید.

در این دوره به شناخت انواع مدل‌های جدید کابینت MDF نیز تسلط پیدا خواهید کرد. مدل‌های کاربردی‌ترین کابینت‌ها به شما معرفی خواهند شد تا بتوانید طرح‌های روز بازار را شناسایی کنید و در پروژه‌های خود از آنها استفاده نمایید.

شناخت کاملی از ابزارهای تخصصی مورد نیاز برای انجام برش و مونتاژ کابینت بدست خواهید آورد. در این دوره، با ابزارهای برش، مونتاژ و نصب کابینت به صورت عملی کار خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که چگونه کابینت‌های MDF را با استفاده از این ابزارها مونتاژ کنید.

در این دوره، تسلط کاملی بر نصب یراق‌آلات و تجهیزات جانبی کابینت MDF بدست خواهید آورد. با نصب انواع نبشی، لولا، دستگیره، جک، ریل کشو و سایر ملزومات برای مونتاژ روی کابینت‌ها به صورت عملی کار خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که چگونه از این نوع یراق‌آلات به درستی استفاده نمایید.

در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود کابینت MDF را به صورت عملی مونتاژ و نصب کنید. تمامی مراحل ساخت و مونتاژ کابینت بعد از طراحی به صورت عملی آموزش داده خواهد شد و کارآموزان مراحل نصب و مونتاژ را تحت نظارت استاد در کارگاه انجام خواهید داد.

سرفصل‌های دوره آموزش کابینت سازی

 • شناخت انواع mdf های موجود در بازار
 • شناخت رنگ بندی و نوع پوشش صفحات mdf
 • ابزار شناسی تخصصی جهت کابینت سازی
 • شناخت انواع صفحات کورین
 • شناخت ابعاد اساندارد کارگاه و میزکار جهت مونتاژ
 • فراگیری بکارگیری رسم فنی عمومی و تخصصی کابینت
 • فراگیری بکارگیری مواد مصرفی اصلی و جانبی در کابینت سازی
 • نحوه جیک و فیکسر در مراحل ساخت و تولید
 • شناخت بکاریگیری تیغه های مخصوص برش کاری، پرداخت و ابزار زنی
 • شناخت مونتاژ کابینت mdf به صورت پروژه ای در کارگاه
 • انواع پیچ های مناسب برای اتصال ورق ها و ابزار خزینه
 • نحوه چسباندن pvc دستی
 • شناخت برشکاری کناره ها و فرم دهی به کابینت
 • آموزش نصب و ریگلاژ درب های کابینت
 •  نحوه نصب دستگیره و جک بر روی کابینت mdf
 • شناخت اندازه گیری محیط آشپزخانه جهت طراحی کابینت
 • نحوه طراحی و نقشه کشی کابینت ام دی اف
 • شناخت محاسبات برش ورق های mdf و کورین جهت ساخت کابینت
 • نحوه کار با دستگاه میخ کوب، منگنه کوب و پمپ باد
 • استحکامات، عایق بندی و آب بندی کابینت ام دی اف
 • یادگیری نصب ریل، نبشی، لولای درب و …
 •  شناخت مدل های روز کابینت mdf جهت معرفی به مشتریان
 • ساخت جزیره، میز غذا، کتیبه و سایر مدل ها در کابینت ام دی اف
 • آموزش اصولی طریقه اندازه گیری درهای ممبران و پلی اورتان (کلاسیک و نئو کلاسیک برای اولین بار در ایران)
 • و…
مزایای دوره برای کارآموزان
پشتیبانی نامحدود
ارائه گواهینامه معتبر
ارائه آموزش برای بازار کار
دسترسی سریع
آموزش کاربردی و علمی
اساتید با تجربه

گالری کارگاه آموزش کابینت سازی

ویدیو نظر کار آموزان آموزش کابینت سازی

ثبت نام فوری
روش‌های ثبت نام در دوره
1- تماس تلفنی
2- ثبت نام در واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی
3- مراجعه حضوری
4- از طریق فرم پیش ثبت نام موجود در سایت
5- درج شماره تماس و دوره مورد نظر برای تماس
مشاهده نظرات ثبت نظر
مشاهده نظرات هنوز نظری ثبت نشده است.
نظر خود را با دیگران به اشتراک بزارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهریه دوره آموزش کابینت سازی 4،300،000 تومان
شهریه دوره آموزش آنلاین کابینت سازی 3،700،000 تومان
دسترسی سریع! شهریه‌ها سرفصل‌ها ثبت نام