آدرس: تهران - میدان انقلاب - روبروی سینما بهمن - نبش خیابان منیری جاوید - آموزشگاه فن و کار

آموزش کلید سازی و قفل سازی

آموزش کلید سازی و قفل سازی رشته ای با بازار کار عالی و پر رونق در حوزه صنایع فلزی و مشاغل خدماتی می باشد که فرصت درآمدزایی در هر کجای کشور با حداقل هزینه اولیه را به سهولت برای علاقه مندان این حرفه فراهم می آورد.

موسسه فن و کار، ضمن مجهز کردن کلاس ها و کارگاه های کلید سازی و قفل سازی خود به جدیدترین تجهیزات و ابزارآلات مورد نیاز یادگیری این رشته کاربردی، امکان شرکت در دوره را به صورت خصوصی و عمومی برای کارآموزان استان تهران و ساکن شهرستان ها فراهم نموده است. چرا که شرکت کنندگان کلاس کلیدسازی و قفل سازی تهران که محل سکونت آن ها در شهر دیگری باشد، می توانند در حین دوره در خوابگاه های معرفی شده از سوی آموزشگاه سکونت داشته باشند.

دوره کلید سازی و قفل سازی در آموزشگاه فن و کار به مدت بیش از هفتاد ساعت و در دو سطح درجه 1 و درجه 2 برگزار می گردد و طی آن، صفر تا صد این رشته (از شناخت انواع کلید و قفل و ابزارهای ساخت آن ها گرفته تا روش ساخت و تولید انواع کلیدهای معمولی و قدیمی، مدرن و کامپیوتری، دارای شیار، کلید گاو صندوق، سوئیچ موتور و ماشین های داخلی و خارجی در انواع ریموتی و کد دار و همچنین ساخت و نصب و تعمیر انواع قفل های رایج در بازار ایران مانند قفل درب های مجهز و ضد سرقت، قفل های برقی و الکتریکی، رمز دار، قفل درب های قدیمی و چوبی و …) در قالب سرفصل های استاندارد و به روز و بهینه به کارآموزان آموزش داده می شود.

لازم است توضیح دهیم که بخش اعظم دوره کلید و قفل سازی به آموزش ها و تمرین های عملی اختصاص داده شده است که طی آن، شرکت کنندگان یاد می گیرند چگونه به شکل صحیح و اصولی، با تمام ابزارهای کلیدسازی و قفل سازی (شامل لوازم و دستگاه های اندازه گیری میلی متری و اینچی؛ دستگاه قدرتمند و چند منظوره کلید تراش؛ انواع و اقسام سوهان ها؛ ریموت های هوشمند و الکترونیکیِ مخصوص جک ها و کرکره های برقی؛ آرام بندهای نصب شده روی درها؛ ابزارهایی مانند سمبه، مته، سندان، گیره، مته کمانک، اسکنه، قلاویز، توپه، حدیده و …) کار کرده و به چه نحوی، از این تجهیزات و ابزار آلات مفید و کاربردی برای ساخت و نصب و تعمیر انواع و اقسام کلیدها و قفل های سنتی و مدرن بهره بگیرند.

این اطمینان را به شما می دهیم که پس از گذراندن دوره های کلیدسازی و قفل سازی درجه 1 و درجه 2 در آموزشگاه فن و کار ، توانایی های فنی و تخصصی شما در زمینه این رشته به حدی خواهد رسید که به راحتی می توانید در آزمون های کتبی و عملی برگزار شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور شرکت کرده و قبول شوید و سپس مدرک بین المللی کلید سازی و قفل سازی را در کوتاه ترین زمان ممکن از آن خود کنید. این مدرک در جای جایِ کشور ایران و بسیاری نقاط جهان شناخته شده و معتبر به شمار می آید و شما می توانید از آن برای تاسیس کارگاه یا مغازه ساخت و نصب و تعمیر انواع کلید و قفل های داخلی و وارداتی بهره بگیرید.

اگر قصد شما برای شرکت در کلاس کلید و قفل سازی فنی و حرفه ای تهران جدی است؛ اکیدا توصیه می کنیم ابتدا با مطالعه سرفصل ها و برنامه درسی دوره و اطلاعات تکمیلی که در همین صفحه درج شده است؛ اطلاعات و آگاهی خود را نسبت به این رشته و توانمندی های مورد نیاز آن افزایش داده و سپس نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایید.

معرفی دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی آموزشگاه فن و کار

نام دوره: آموزش کلید سازی و قفل سازی
مدت دوره: درجه یک: 15 ساعت - درجه دو: 15 ساعت
سطح دوره: مبتدی تا پیشرفته
نحوه برگزاری: حضوری و آنلاین
پیش نیاز: ندارد
دسته بندی: دوره های مهارتی
اعتبار مدرک دوره: مدرک فنی حرفه ای کلید سازی قابل ترجمه با اعتبار بین المللی

هزینه دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی

شهریه دوره کلید سازی درجه دو با 30% تخفیف
3,900,000 (تومان)
شهریه دوره خصوصی کلید سازی درجه دو
6,700,000 (تومان)
شهریه دوره آنلاین کلید سازی درجه دو
3,400,000 (تومان)
شهریه دوره کلید سازی درجه یک با 30% تخفیف
5,200,000 (تومان)
شهریه دوره خصوصی کلید سازی درجه یک
9,000,000 (تومان)
شهریه دوره آنلاین کلید سازی درجه یک
4,500,000 (تومان)
تقویم کلاسی
تاریخ شروع روزها ساعت برگزاری
کلید سازی درجه 2 - 12 بهمن ماه پنجشنبه ها ساعت 9 الی 14
کلید سازی درجه 2 - 14 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 الی 20
کلید سازی درجه 2 - 21 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 14
کلید سازی درجه 2 - 28 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 الی 20
کلید سازی درجه 2 - 28 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 14
کلید سازی درجه 2 - 12 اسفند ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 14
کلید سازی درجه 2 - 12 اسفند ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 الی 20
کلید سازی درجه 2 - 18 فروردین ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 الی 17
کلید سازی درجه 1 - 14 بهمن ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 14
کلید سازی درجه 1- 5 اسفند ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 18
کلید سازی درجه 1 - 19 اسفند ماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 18

سرفصل‌های دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی

سرفصل های دوره آموزش کلید سازی درجه دو

 •  شناخت انواع کلید های موجود در بازار
 •  شناخت ابزار کلید سازی
 •  اصول اندازه گیری با دستگاه های اینچی و میلیمتری
 •  اصول اندازه گیری کلید ها و انتخاب کلید برای ساخت
 •  نحوه ساخت کلید های معمولی
 •  شناخت ساخت کلید های کامیوتری
 •  نحوه ساخت کلید های قدیمی
 •  نحوه ساخت کلید موتورسیکلت و خودرو
 •  نحوه ساخت کلید های ناودانی
 •  نحوه ساخت کلیدهای شیار دار
 •  نحوه ساخت کلید با استفاده از دستگاه کلید تراش
 •  آشنایی با سوهان کاری صحیح کلیدها
 • ست کردن ریموت کنترل جک پارکینگی و کرکره برقی
 •  تعریف کردن ریموت بلوتوثی
 •  شناخت ریموت های Lerning
 •  شناخت ریموت های DIP Switch
 •  نحوه ساخت کلید های گاو صندوق
 • و…

سرفصل های دوره آموزش کلید سازی درجه یک

 • نصب و تعمیرات قفل درب های چوبی
 • نحوه نصب و تعمیر قفل درب حیاط برق و معمولی
 • نحوه تعمیر قفل های گاو صندوق
 • نحوه نصب و تعمیر قفل درب های ضد سرقت
 • نحوه نصب و تعمیر قفل درب ماشین
 • ساخت کلید سوئیچ دار و ریموت دار
 • نصب قفل برقی
 • ساخت سوئیچ کلید شیار دار
 • ساخت کلید انواع اتوموبیل صادراتی
 • ساخت کلید انواع موتورسیکلت
 • ساخت انواع سوئیچ کلید موتورسیکلت های صادراتی
 • نصب و تعمیر قفل رمزدار
 • ساخت کلید برای انواع اتوموبیل های معمولی و کامپیوتری
 • ساخت ریموت سوئیچ ماشین
 • و …
مزایای دوره برای کارآموزان
پشتیبانی نامحدود
ارائه گواهینامه معتبر
ارائه آموزش برای بازار کار
دسترسی سریع
آموزش کاربردی و علمی
اساتید با تجربه

گالری کارگاه آموزش کلید سازی و قفل سازی

ویدیو نظر کار آموزان آموزش کلید سازی و قفل سازی

ثبت نام فوری
روش‌های ثبت نام در دوره
1- تماس تلفنی
2- ثبت نام در واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی
3- مراجعه حضوری
4- از طریق فرم پیش ثبت نام موجود در سایت
5- درج شماره تماس و دوره مورد نظر برای تماس

مخاطبان دوره کلید سازی و قفل سازی فنی و حرفه ای

شاید اگر بگوییم مخاطبان دوره صفر تا صد کلید و قفل سازی تمامی افرادی هستند که به کارهای فنی و خصوصا این رشته علاقه مند هستند؛ اغراق نکرده باشیم. اما با بررسی دقیق ترِ رشته و شغل ساخت و تعمیر و نصب انواع کلید و قفل در می یابیم که وجودِ ویژگی های شخصیتی خاصی در افراد سبب می شود که آن ها بتوانند در این حوزه موفق تر عمل کرده و به پیشرفت های بیشتری دست یابند. البته بسیاری از این مهارت ها آموختنی و اکتسابی هستند و شرکت کنندگان می توانند در حین دوره، این مهارت ها و توانمندی های ارزشمند را در خود پرورش داده و رشد دهند.

شرط یادگیری شغل کلید و قفل سازی و موفقیت در آن

برخی از مهم ترین خصایص اخلاقی و حرفه ای که سبب می شوند کارآموزان بهتر و سریع تر این رشته را فرا گرفته و متخصصان و کارشناسان کلید و قفل سازی به موفقیت های چشمگیر در این حوزه دست یابند، عبارت اند از:

 •  دقت و جزئی نگری عالی

همانطور که می دانید، در روند تولید و ساخت کلیدها و قفل ها (چه نوع سنتی و چه نوع مدرن آن ها) هر اینچ یا میلی متر اهمیت دارد و اندکی کم و زیاد شدن فاصله ها و بی توجهی به جزئیات ریز، در نهایت سبب می شود کلید یا قفل ساخته شده مطابق با اندازه ها و نقشه استاندارد آن نباشد و نتوان از آن برای بستن یا باز کردن هیچ در یا وسیله ای (ماشین و موتور یا گاو صندوق و ...) بهره گرفت.

به دلیل همین حساسیت بالا، برخورداری از دقت زیاد و جزئی نگری عالی برای تمام کسانی که می خواهند در دوره کلید سازی و قفل سازی شرکت کرده و به زودی وارد این حوزه شغلی بشوند، ضروری و واجب است. البته دقت بالا و توجه به جزئیات، از آن دسته خصوصیات اخلاقی است که به راحتی با تمرین و تکرار می توان آن را در خود به وجود آورده و پرورش داد.

 • مهارت های فنی و تخصصی

از کلیدی ترین و مهم ترین مهارت هایی که لازمه موفقیت در این شغل هستند و آموزشگاه فن و کار سعی دارد در تمامِ شرکت کنندگان دوره کلید سازی و قفل سازی ایجاد نماید، تخصص بالا و سرعت عمل خوب در روند باز و بسته کردن انواع کلید و قفل (به منظور یافتن ایرادات و مشکلات آن ها و همچنین توانایی ساخت انواع کپی از روی کلیدهای اصلی و نصب قفل های گوناگون روی اقسام درها، گاو صندوق و ...) می باشد.

همچنین در این دوره به شما آموزش می دهیم که چگونه همواره در صنعت کلید و قفل سازی همگام با تکنولوژی و فناوری روز دنیا پیش رفته و انواع و اقسام تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته را برای تجهیز کردن محل کار خود و بهره گیری از جدیدترین تکنیک های ساخت و تولید کلید و قفل تهیه نمایید و به نحو احسن از این دستگاه ها استفاده کرده و به با به کارگیری اصول و استانداردهای ایمنی و بهداشت، میزان کارایی و عمر مفید این وسایل را تا حد ممکن افزایش دهید تا در نهایت بتوانید بهترین و با کیفیت ترین کلید و قفل ها را تهیه کنید.

 • توانایی حل مسئله و خلاقیت

یکی از مهم ترین مهارت ها و توانمندی هایی که اساتید دوره کلید سازی و قفل سازی تهران سعی دارند تا آن را به نحو احسن به شرکت کنندگان بیاموزند؛ توانایی حل مسئله و خلاقیت داشتن در رویارویی با مشکلات و مسائل ناشناخته است. علت پافشاری بر آموختن این مهارت، ویژگی ها و چالش های خاص شغل کلید و قفل سازی است .

به عبارت دیگر؛ شما در عرصهِ کاری و شغل خود به عنوان یک کلید و قفل ساز ممکن است به صورت مداوم با انواع و اقسام کلید و قفل های ناشناخته و جدید که تا کنون نمونه آن ها را جایی ندیده اید، مواجه شوید. در این صورت، مهارت های حل مسئله و قدرت خلاقیت شما است که به یاری تان می شتابند تا در نهایت، امکان یافتنِ پاسخِ مناسب برای حل مشکلات مربوط به این کلید ها و قفل های مرموز و نا آشنا را فراهم کنند.

 • صبر و تحمل بالا

مانند هر شغل دیگری، کلید و قفل سازی نیز سختی های خودش را دارد. برای مثال، ممکن است روند و مراحل ساخت و تعمیر و نصب یک کلید یا قفل بیش از حد انتظار تان طولانی شود و یا این که در ایام خاصی از سال، به دلیل بالا بودنِ تعداد سفارش های دریافتی و محدود بودنِ زمان تحویل دادن سفارش ها به مشتریان؛ مجبور شوید ساعت های طولانی به صورت شتابان و با عجله و فشرده کار کنید تا بتوانید کلید و قفل های درخواست شده را به موقع به دست مشتریان برسانید.

برای رویارویی با چنین موقعیت هایی و به طور کلی موفق شدن در این عرصه و رسیدن به درجات شغلی و درآمدی بالا؛ ما در طول کلاس آموزش کلید و قفل سازی تهران تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با انجام تمرین های عملی متعدد، ویژگی های اخلاقی و توانمندی های فنی مورد نیاز یک کلیدساز و قفل ساز ماهر و کاربلد (از جمله دقت و جزئی نگری، توانایی کار با دستگاه ها و ابزارهای تخصصی، قدرت خلاقیت و حل مسئله، صبر و تحمل بالا و ...) را در شرکت کنندگان دوره به وجود آورده و تقویت نماییم.

در نهایت با توجه به آن چه در بالاتر گفته شد؛ می توانیم نتیجه بگیریم شما علاقه مندان شغل کلید و قفل سازی، با خیالی آسوده می توانید برای یادگیری مهارت های ارزشمند و ضروری این شغل، در کلاس های آموزشگاه فن و کار ثبت نام کنید.

ثبت نام در این دوره سبب می شود شما با پرداخت هزینه آموزش منطقی و مقرون به صرفه، ضمن یادگیری صفر تا صد کلید و قفل سازی و دریافت مدرک بین المللی معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور، تخصص و اعتماد به نفس لازم برای ورود به بازار کار و استخدام شدن در کارگاه ها و مغازه ها و شرکت های تولیدکننده و خدماتی کلید و قفل و یا راه اندازی کسب و کار شخصی خود در این حوزه را به دست آورده و به طور کامل برای شروع فعالیت در زمینه ساخت، تولید، تعمیر و نصب کلید و قفل آماده و مهیا شوید.

مشاهده نظرات ثبت نظر
مشاهده نظرات هنوز نظری ثبت نشده است.
نظر خود را با دیگران به اشتراک بزارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهریه دوره کلید سازی درجه یک 5،200،000 تومان
شهریه دوره کلید سازی درجه دو 3،900،000 تومان
دسترسی سریع! شهریه‌ها سرفصل‌ها ثبت نام