آموزشگاه فن و کار

آموزش آردوینو

بردهای آردوینو می توانند برای تمام مخاطبان کارامد باشند و کمک کنند که آینده خیلی بهتری در انتظار ایده های ما باشد. کارکرد برد آردینو ساده کردن پیچیدگی هایی می باشد که در پیاده سازی ایده ها همیشه با آنها مواجه بودیم.

این دوره یک دوره پروژه محور است و بصورت عملی در کارگاههای مجهز آموزشگاه فن و کار برگزار می شود. در پایان این دوره انتظار می رود کارآموزان بتوانند ربات هایی مانند ربات مسیر یاب ، ربات های امدادگر ، ربات های پرنده و… را با برد آردوینو پیاده سازی کنند؛ به راحتی وارد دنیای اینترنت اشیاء شوند و از برد آردوینو در زمینه اینترنت اشیا استفاده کنند؛ همچنین بتوانند ایده های خود را در زمینه هوشمندسازی و اتوماسیون های اداری و صنعتی به صورت کامل به اجرا درآورند.

و تمام این موارد میسر خواهد بود اگر در دوره آموزش صفر تا صد آردوینو در آموزشگاه فن و کار شرکت کنید و سرفصل های این دوره را یاد بگیرید.

سرفصل هایی که در این دوره تدریس می شوند استاندارد سازی شده توسط بنیادهای جهانی هستند و در تمام جهان به عنوان سرفصل های آموزشی آردوینو شناخته می شوند. در اموزشهای مشابه ممکن است سرفصل های خیلی پراکنده را ببینید که منسجم نیستند.

استفاده از این دوره محدود به مهندسین برق و کامپیوتر نیست. تمام کسانی که ایده جدید دارند و علاقمند هستند ایده های خود را تبدیل به عمل کنند؛ یک ربات بسازند؛ یک کار در زمینه اینترنت اشیا انجام دهند؛ کارهای اتوماسیون انجام دهند یا هر مدار دیجیتالی را طراحی کنند می توانند از این دوره استفاده کنند.

فیلم معرفی دوره آموزش آردوینو فن و کار

نام دوره: آموزش آردوینو
مدت دوره: دوره آموزش آردوینو در 30 ساعت ارائه می شود.
سطح دوره: در این دوره کا با برد آردوینو را از مبتدی تا پیشرفته یاد می گیرید.
نحوه برگزاری: هم بصورت حضوری و هم بصورت مجازی می توانید در دوره آموزش آردوینو شرکت نمایدد.
جنسیت: این دوره هم برای بانوان و هم برای آقایان ارائه می شود.
شرایط سنی: برای یادگیری برد آردوینو حداقل باید 14 سال داشته باشید.
دسته بندی: الکترونیک و برد
مدرک دوره: مدک فنی حرفه ای برد آردینو با اعتبار بین المللی

هزینه دوره آموزش آردوینو

شهریه دوره آموزشی آردوینو با 30% تخفیف
1200000 (تومان)
شهریه دوره خصوصی آموزش آردوینو
1800000 (تومان)
شهریه دوره آنلاین آموزش آردوینو
1000000 (تومان)
توانمندی ها و مهارت هایی که با شرکت در دوره آموزش آردوینو بدست می آورید.

در پایان این دوره توانایی کاملی در پیاده سازی انواع پروژه های ساده تا پیچیده آردوینو مانند gps ، فاصله سجی ، ولت متر ، اسیلوسکوپ های مبتنی بر آردوینو ، قطب نما و… بدست خواهید آورد.

توانایی کاملی در کار با کتابخانه ها ، نحوه بکارگیری و پیاده سازی ماژول ها با اردوینو بدست خواهید آورد. همچنین اتصال مجموعه ای از ماژول ها به آنها را یاد خواهید گرفت.

در پایان این دوره می توانید از طریق برنامه نویسی یک وسیله را کنترل کنید. و توانایی کاملی در برنامه نویسی ورودی های و خروجی های برد آردوینو خواهید داشت تا طبق الگوریتم هایی که نوشته اید بتوانید یک وسیله را بخوبی کنترل کنید.

توانایی کاملی در خواندن موجهای آنالوگ و وارد کردن آن ها به برد آردوینو و همچنین خروجی گرفتن و تصمیم گیری بر اساس آن بدست خواهید آورد.

در پایان این دوره توانایی کاملی در هوشمند سازی وسایل خانه با برد آردوینو بدست خواهید آورد. به اینصورت که مثلا با کلیک کلید F یک چراغ روشن یا خاموش شود.

سرفصل های دوره آموزش برد آردوینو

 • شناخت و بررسی کامل مشخصات برد آردوینو
 • شناخت و بررسی اجزای برد آردوینو
 • شناخت و بررسی زبان برد آردوینو
 • شناخت و بررسی محیط برنامه نویسی برد آردوینو
 • آموزش آردوینو IDE
 • تغذیه برد آردوینو
 • اتصال باطری به آردوینو
 • شناخت و بررسی پورت های دیجیتال
 • شناخت و بررسی پورت های آنالوگ
 • نصب زبان برنامه نویسی (آردوینو IDE )
 • کار با پورت های ورودی و خروجی
 • نحوه تعریف و اجرای دستور
 • ورودی های آنالوگ
 • نحوه نوشتن دستور تون
 • آموزش ساخت ملودی و موسیقی با آردوینو
 • نحوه کار با پورت یو اس بی
 • نحوه ارتباطات دیتا
 • نحوه خواندن سنسور
 • نحوه نمایش اطلاعات یک سنسور در داخل لپ تاپ
 • آموزش پیاده سازی خانه هوشمند با آردوینو بصورت عملی
 • اموزش کامل ماژول ها
 • اموزش کامل کتابخانه ها
 • اموزش نحوه اندازه گیری فاصله و ماژول آلتراسونیک
 • نحوه اتصال ماژول های مختلف
 • آموزش دیتا خوانی بصورت کامل
 • اموزش نحوه نمایش دیتا بصورت کامل
مزایای دوره برای کارآموزان
پشتیبانی نامحدود icon1
ارائه گواهینامه معتبر icon2
ارائه آموزش برای بازار کار icon3
دسترسی سریع icon4
آموزش کاربردی و علمی icon5
اساتید با تجربه icon6

گالری تصاویر کارگاه آموزشی بردهای آردوینو

دوره های مرتبط با برد آردوینو

ویدئو نظر کارآموزان شرکت کننده در دوره آردوینو فن و کار

reg image
ثبت نام
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

روش های ثبت نام در دوره

1- تماس تلفنی
2- ثبت نام در واتساپ و سایز شبکه های اجتماعی
3- مراجعه حضوری
4- از طریق فرم پیش ثبت نام موجود در سایت
5- درج شماره تماس و دوره مورد نظر برای تماس

نکات تکمیلی دوره آموزش برنامه نویسی آردوینو

تا به حال شده بخواهید ربات های مورد نیاز در پروژه های صنعتی یا پروژه های دانشگاهی مختلف را بسازید ولی بخاطر پیچیدگی های مربوط به تنظیمات میکروکنترلرهای قدیمی که خیلی شما را درگیر مسائل تنظیمات رجیسترها و مسائل مختلف دیگر می کردند، نتوانید کار مورد نظر را انجام دهید.

تا به حال شده بخواهید یک پروژه موبوط به هوشمندسازی محل کار یا خانه را انجام دهید ولی باز هم به دلیل پیچیدگی های مربوط به میکروکنترلر ها و تنظیمات آنها و برنامه نویسی های سخت افزاری نتوانید اینکار را انجام دهید.

راهکار تمام این مشکلات در برد آردوینو است؛ برد آردونیو یک برد پلتفرم اوپن سورس است که در سال 2005 توسط جمعی از مهندسین ایتالیایی ساخته شد و هیچکدام از پیچیدگی ها و تنظیمات پیچیده سخت افزاری مربوط به میکروکنترل های قدیمی را ندارد.

خیلی از مشکلات مربوط به تنظیمات سخت افزاری و درگیری شدن در مسائل پیچیده ای که زمان بر هم بود تحت کتابخانه هایی در برنامه آردوینو جمع شده اند و ما می توانیم فقط استفاده کننده باشیم و بتوانیم تنظیمات موردنیاز را یکبار برای همیشه به برنامه اضافه کنیم و از آنها استفاده کنیم و نیازی نباشد برای طراحی یک برنامه یا پروژه جدید تمام آن تنظیمات تکراری را مجددا انجام دهیم.

آردوینو زمانی که ساخته شد مورد اسقبال مهندسین جهان قرار گرفت و مهندسین به این سمت پیش رفتند که پروژه های سخت افزاری مثل ربات ها ، اینترنت اشیا و از این قبیل کارها را با استفاده از آردوینو انجام دهند. مثال های عملی خیلی زیادی در این زمینه وجود دارد که در زمان ساخت یک پروژه جدید کافیست در اینترنت سرچ کنید و به عنوان راهنما استفاده نمایید.

آموزشگاه فن و کار در دوره آموزش آردوینو تمام پیش نیازهای لازم را بصورت کامل اموزش ارائه می دهد تا مخاطبان این دوره بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای بتوانند این دوره را یاد بگیرند. تمام پیش نیازهای مربوط مانند زبان سی ، اصول اولیه الکترونیک ، نحوه بستن مدارهای و… که بصورت کامل در ابتدای این دوره اموزش داده می شوند به همین دلیل مخاطبان دروه آموزش برد آردوینو علاوه بر مهندسین برق و کامپیوتر و… تمام مهندسینی هست که می خواهند آردوینو را یاد بگیرند.

دوره آموزش آردوینو آموزشگاه فن و کار در چند حوزه با دوره های مشابه تفاوت دارد. اول اینکه هم سخت افزار و هم نرم افزار گام به گام جلو برده می شوند. در دوره های مشابه کمتر دوره ای است که هم سخت سخت افزار و هم نرم افزار را بصورت کامل پوشش دهد و معمولا به یکی از حوزه ها بیشتر تاکید شده و حوزه دیگر کمرنگ شده است.

شما با شروع آموزش این دوره تنها نخواهید بود؛ پشتیبان های ما همیشه در کنار شما هستند و می توانید در هر مرحله حتی سالها پس از اتمام دوره سوالات خودتان را با اساتید دوره مطرح کنید.

برای ورود به این دوره به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید. اگر به این حوزه علاقمند باشید با یادگیری مباحثی در این دوره آموزش داده می شود می توانید پروژه هایی که در ذهنتان دارید را بصورت کامل با برد آردوینو پیاده سازی کنید.

برنامه ها را گام به کا در کنار شما طراحی کردیم که بتوانید با خطاهای اختمالی روبرو بشید در محیط برتامه تنویسی خطاای زیادی به وجود میاد که در دوره هایی که کدها از پیش تعیین شذت و اماده هستن مخاطب کمتر می تونه این خطاهای احتمالی رو ببینه و باهاشون مواجه بشه

کارآموزان در این دوره برنامه نویسی برد آردوینو را گام به گام در کنار اساتید انجام می دهند تا خطاهای احتمالی را ببینند و روشهای رفع خطاها را بصورت عملی یاد بگیرند.

سرفصل های این دوره مورد تصویب و تایید بنیادهای جهانی آموزشهای تخصصی قرار گرفته و مطمئن ترین سرفصلی است که می شد به صورت منسجم در اختیار کارآموزان قرار داده شود. هدف آموزشگاه فن و کار اینست که شرکت کنندگان این دوره بتوانند با استفاده از سرفصل های منسجم یاد بگیرندچطور یک ایده را در قالب یک پروژه سخت افزاری طراحی کنند و مهمتر از همه با کیفیت کامل پیاده سازی کنند؛ ایرادات آن را برطرف نموده و در نهایت بصورت یک پروژه کابرردی و عملی در جایی که می خواهند استفاده کنند.

این نکته بسیار مهمی است که پروژه هایی که به ذهنتان می رسد و غالبا هم می توانند پروژه های درآمدزایی باشند و آینده اقتصادی خوبی هم داشته باشند را خودتان بتوانید به راحتی پیاده سازی و طراحی کنید.

نظر خود را با دیگران به اشتراک بزارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده نظرات هنوز نظری ثبت نشده است.
phone icon 021-91009433 / 09058520960