آموزشگاه فن و کار

روش های عیب یابی گوشی های اندروید

نویسنده: امیررضا صنیعی
روشهای عیب یابی گوشی های اندروید
چکیده:

طیف گسترده ای از روش های عیب یابی گوشی اندروید وجود دارد که می توانید به صورت دستی در تلفن هوشمند خود آزمایش کنید. برخلاف آیفون های اپل، کاربران اندرویدی به بسیاری از حالت های تست دسترسی دارند. هنگامی که متوجه شدید موبایل شما مشکل خاصی دارد، استفاده از این روش های عیب یابی، می تواند تشخیص مشکل و برطرف کردن آن را بسیار آسان کند. یکی از این روش ها، کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید است که اطلاعات فنی دقیقی در مورد یک گوشی و عملکرد آن ارائه می دهند.

بسیاری از مردم متوجه می شوند که سیستم عامل اندروید در تلفن یا تبلت اندرویدی در ابتدا به خوبی کار می کرد، اما با گذشت زمان، مشکلات سیستم اندرویدی مختلفی ممکن است ایجاد شود. ممکن است با مشکلاتی مانند کندی سیستم، عدم راه ‌اندازی تلفن همراه، هنگ کردن گوشی، رابط ثابت، توقف ارسال و دریافت پیام ‌های متنی، عدم کارکرد نرم افزار ها و غیره مواجه شوید. در این شرایط لازم است روش های عیب یابی گوشی اندروید را امتحان کنید تا مشکل برطرف شود. در این مقاله آموزشگاه فن و کار استفاده از کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید همراه با بهترین برنامه های عیب یابی گوشی اندروید برای تلفن همراه و کامپیوتر آورده شده است.

در دوره آموزش تعمیرات موبایل فن و کار تمام دانش و مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه‌ای سخت افزار و نرم افزار موبایل را فرا خواهید گرفت. مهارت‌های عملی خود را در کارگاه‌های مجهز فن و کار تمرین می کنید و یاد می‌گیرید که چگونه انواع مشکلات تلفن‌های همراه اندروید و آیفون را عیب‌یابی و تعمیر کنید. برای مشاهده سرفصل ها و جزئیات بیشتر دوره جامه موبایل روی تصویر زیر کلیک نمایید:

آموزش تعمیرات موبایل

فهرست مطالب :

استفاده از کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید

طیف گسترده ای از روش های عیب یابی گوشی اندروید وجود دارد که می توانید به صورت دستی در تلفن هوشمند خود آزمایش کنید. برخلاف آیفون های اپل، کاربران اندرویدی به بسیاری از حالت های تست دسترسی دارند. هنگامی که متوجه شدید موبایل شما مشکل خاصی دارد، استفاده از این روش های عیب یابی، می تواند تشخیص مشکل و برطرف کردن آن را بسیار آسان کند. یکی از این روش ها، کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید است که اطلاعات فنی دقیقی در مورد یک گوشی و عملکرد آن ارائه می دهند. کد های تست سخت افزار اندروید جزئیات مربوط به نمایشگر LCD، سنسور های لرزش، عملکرد های بلوتوث و موارد دیگر را نشان می دهند.

کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید

نحوه وارد کردن کد های تست گوشی اندروید

اگر در حال تست عملکرد هر مدل گوشی اندروید از برند سامسونگ، شیائومی هستید، می توانید از کد های تست برای شناسایی محل وقوع مشکل استفاده کنید. به سادگی برنامه تلفن را باز کنید و به صفحه کلید بروید تا روی اعداد و کاراکتر ها ضربه بزنید و سپس با شماره گیری کد وارد شده بتوانید اطلاعات مفیدی را دریافت کنید. توجه به این نکته مهم است که همه کد های مخفی اندروید در همه دستگاه ها کار نمی کنند. اگر کدی کار نمی کند، دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن را به درستی وارد کرده اید. ممکن است ورژن های جدید کد های دستوری با گوشی شما سازگار باشند.

کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید

این قسمت کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید را که معمولا برای تست عملکرد سخت افزار استفاده می شود را پوشش می دهد. هم چنین توضیحی را در مورد معنای آن ها و نحوه استفاده از آنها ارائه می دهیم. کد های زیر را برای یافتن اطلاعات فنی کلیدی در مورد سخت افزار دستگاه اندروید خود بررسی کنید.

 1. اطلاعات کلیدی سخت افزار: *#0*#
 2. اطلاعات خدمات کلیدی: *#*#4636#*#*
 3. تست نمایشگر LCD: *#*#0*#*#*
 4. تست صفحه لمسی: *#*#2664#*#*
 5. تست دوربین: *#*#34971539#*#*
 6. تست GPS: *#*#1472365#*#*
 7. تست صدا: *#*#0673#*#* یا *#*#0289#*#*
 8. تست لرزش و نور پس زمینه: *#*#0842#*#*
 9. نمایش اطلاعات IMEI: *#06#
 10. تست حسگر مجاورت: *#*#0588#*#*
 11. تست بلوتوث: *#*#232331#*#*

کد های دستوری عیب یابی گوشی اندروید

اطلاعات کلیدی سخت افزار: *#0*#

هنگامی که *#0*# را در شماره گیر تلفن وارد می کنید، دستگاه وارد حالت سرویس می شود و یک منوی عیب یابی ظاهر می شود. از این صفحه می‌ توانید چندین عیب‌ یابی را برای آزمایش سخت ‌افزار دستگاه مانند دکمه‌ ها، سنسور ها و دوربین ‌ها مشاهده و اجرا کنید. هم چنین می‌ توانید رنگ ‌ها را از این منوی آزمایشی بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا پیکسل ‌های آسیب ‌دیده روی صفحه لمسی وجود دارد یا خیر.

کد بدست آوردن اطلاعات کلیدی سخت افزار اندورید: *#0*#

اطلاعات خدمات کلیدی: *#*#4636#*#*

کد *#*#4636#*#* را روی صفحه کلید وارد کنید تا اطلاعات مربوط به شرکت مخابراتی فعلی شما نمایش داده شود. این کد تست فیلد باید مواردی مانند شماره تلفن، شماره IMEI و سابقه استفاده از برنامه را نمایش دهد. این منوی سرویس اندروید همچنین اطلاعاتی در مورد اتصال شبکه داده و وضعیت Wi-Fi ارائه می دهد.

کد بدست آوردن اطلاعات خدمات کلیدی اندروید: *#*#4636#*#*

تست نمایشگر LCD: *#*#0*#*#*

کد مخفی *#*#0*#*#* صفحه نمایش LCD گوشی هوشمند را آزمایش می کند. پیکسل های سوخته روی نمایشگر یک مشکل رایج می باشد که در انواع مدل های گوشی اندروید اتفاق می افتد. هنگامی که رنگدانه های رنگی کوچک روی صفحه نمایش شکسته می شوند، یک نقطه سیاه به نام پیکسل سوخته ایجاد می کنند و باعث ظاهر شدن نقطه های سیاه در آن محل می شود. اگر یک پیکسل رنگی روی صفحه از تغییر رنگ خودداری کند، به اصلاح گفته می شود که پیکسل گیر کرده و می توان با این کد تست، آن ها را تشخیص داد.

در طول تست نمایشگر LCD، صفحه نمایش از رنگ های آبی، قرمز، سیاه و سبز عبور می کند. اگر هر پیکسلی روی صفحه ظاهر شود، به این معنی است که نمایشگر شما مشکل دارد. تمام تست های رنگ ال سی دی به جز مشکی را می توان با فشار دادن دکمه برگشت خارج کرد. برای خارج شدن از تست رنگ مشکی lcd، دکمه پاور گوشی را فشار دهید.

تست صفحه لمسی: *#*#2664#*#*

اگر متوجه شده اید که صفحه لمسی شما آنطور که باید عمل نمی کند، شماره گیری این کد مفید است. کد *#*#2664#*#* را وارد کنید تا عملکرد صفحه لمسی را آزمایش کنید. این مورد برای آزمایش یک گوشی برای فروش مجدد عالی است زیرا می خواهید مطمئن شوید که هیچ محدوده معیوبی روی صفحه لمسی وجود ندارد. هم چنین این کد می تواند تست چند لمسی، لمس سه بعدی و سایر نقاط لمسی حیاتی را تجزیه و تحلیل کند.

تست دوربین: *#*#34971539#*#*

گوشی های هوشمند دارای دوربین های متعدد با عملکرد های مختلف هستند. اسکرین شات، سلفی، کد های QR  از کاربرد های دوربین ها در گوشی هستند. اکثر مردم هر روز از دوربین گوشی خود استفاده می کنند. می توانید اطلاعات دوربین گوشی را با کد *#*#34971539#*# نمایش دهید تا مطمئن شوید همه آن ها به درستی کار می کنند.

تست GPS: *#*#1472365#*#*

GPS تلفن به کاربران امکان می ‌دهد مکان ‌ها را در زمان واقعی ردیابی کنند. بسیاری از افراد از گزینه GPS برای یافتن موقعیت های مکانی مورد نظر ستفاده می کنند. وارد کردن کد تست*#*#1472365#*#*  به شما امکان می دهد یک آزمایش سریع برای اطمینان از دقیق بودن GPS انجام دهید. اگر تلفن نمی تواند مکانی را پیدا کند یا مکان نادرستی را نشان می دهد، می توانید تنظیمات مکان را به راحتی با شماره گیری این دستور انجام دهید.

تست صدا: *#*#0673#*#* یا *#*#0289#*#*

تست صدا را با یکی از دو کد بالا برای تست عملکرد بلندگو و میکروفون های تلفن هوشمند انجام دهید. اگر صدا به وضوح پخش شود و میزان صدا قابل تنظیم باشد، گوشی تست را پشت سر گذاشته است. اگر یک یا چند بلندگو برای انتشار صدا مشکل دارند، لازم است از این دستور استفاده کنید.

تست لرزش و نور پس زمینه: *#*#0842#*#*

لرزش تلفن اغلب به اندازه صدا مهم است، زیرا برخی از افراد برای اعلان ها، پیام ها و تماس ها به آن تکیه می کنند. نور پس زمینه گوشی منبع نوری است که در پشت صفحه نمایش ال سی دی قرار دارد تا کاربران بتوانند آنچه را که روی صفحه نمایش داده می شود، ببینند.کد تست اندروید *#*#0842#*#* عملکرد لرزش و نور پس ‌زمینه دستگاه را آزمایش می ‌کند

نمایش اطلاعات IMEI: *#06#

IMEI یک شماره 15 رقمی منحصربفرد است که برای شناسایی و ردیابی گوشی استفاده می ‌شود و به جلوگیری از سرقت و پیدا کردن گوشی ‌های گمشده یا دزدیده شده کمک می ‌کند. یک شماره IMEI به جای سیم کارت روی مدل گوشی ایجاد شده است، بنابراین نمی توان آن را از دستگاه حذف کرد. افرادی که قصد خرید گوشی دست دوم را دارند باید IMEI گوشی را بررسی کنند تا از خرید یا فروش مجدد محصول دزدیده شده جلوگیری کنند. برای یافتن هویت بین ‌المللی تجهیزات تلفن همراه یا همان IMEI روی *#06# در دستگاه خود ضربه بزنید.

کد نمایش اطلاعات IMEI در اندروید : *#06#

تست حسگر مجاورت: *#*#0588#*#*

حسگر های مجاورت تلفن همراه فواصل بین کاربر و تلفن را تشخیص می دهند. این سنسور ها در صورت عدم کارکرد صحیح مشکلات متعددی ایجاد می کنند. برخی از مشکلات رایج که نشان می دهد مشکلی در حسگر مجاورت تلفن وجود دارد عبارتند از:

 • شماره گیری ناخواسته تلفن همراه
 • عدم عملکرد قفل گوشی با چهره
 • لمس های تصادفی که برنامه ها را باز می کند
 • فعال نشدن نور پس زمینه هنگام مشاهده تلفن
 • روشن ماندن نمایشگر حتی زمانی که تلفن کنار گوش است

کد مخفی *#*#0588#*#* را در دستگاه تلفن همراه اندروید وارد کنید تا تراشه حسگر مجاورت را آزمایش کنید. رفع این مشکل می تواند به سادگی تمیز کردن گرد و غبار و خاک از حسگر باشد.

تست بلوتوث: *#*#232331#*#*

بلوتوث برای اتصال بی سیم تلفن ها به دستگاه های دیگر مانند هدفون یا بلندگو های قابل حمل ضروری است. برای تست اتصال بی سیم، روی کد تست بلوتوث *#*#232331#*#* در شماره گیر تلفن ضربه بزنید.

عیب یابی گوشی اندورید با نرم افزار

ممکن است به دلیل عملکرد عالی گوشی اندرویدی جدید خود تحت تاثیر قرار بگیرید. با این حال، با گذشت زمان، احتمالاً متوجه می شوید که مانند گذشته خوب کار نمی کند و ممکن است با مشکلاتی مانند عدم پاسخگویی صفحه نمایش، خراب شدن نرم افزار ها، مشکلات اتصال، تخلیه باتری و غیره مواجه شوید. لازم نیست در این شرایط نگران باشید، زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک نرم افزار فوق العاده تعمیر گوشی اندرویدی است تا گوشی خود را به حالت عادی برگرداند. در این قسمت قصد داریم تعدادی از برترین اپلیکیشن ها و ابزار های تعمیر اندروید را در این زمینه معرفی کنیم.

نرم افزار تعمیر سیستم اندروید چیست؟

برنامه تعمیر سیستم اندروید ابزاری است که به طور کامل برای کمک به رفع تمام مشکلاتی که در دستگاه اندرویدی خود با آن روبرو هستید ساخته شده است. اکثر نرم افزار های عیب یابی گوشی اندروید رایگان هستند و در عرض چند دقیقه انواع مشکلات مربوط به اندروید را برطرف می کنند. تمامی نرم افزار های تعمیر سیستم عامل اندروید اساساً فایل ها و باگ های آسیب دیده دستگاه اندرویدی شما را اسکن کرده و آن ها را برای ارائه یک تجربه کاربری روان و بی عیب ترمیم می کنند.

نرم افزارهای تعمیر گوشی های اندروید

چه زمانی به ابزار تعمیر سیستم اندروید نیاز داریم؟

شرایط زیادی وجود دارد که نیاز به ابزار تعمیر سیستم اندروید را می طلبد. برای کمک به شما در این زمینه، ما در زیر برخی از مهم ترین مشکلاتی را که می ‌توان با استفاده از نرم‌ افزار تعمیر سیستم‌ عامل اندروید به راحتی حل و فصل کرد، فهرست کرده ‌ایم.

 • سیاه شدن صفحه نمایش سیاه
 • راه اندازی مجدد سیستم عامل اندروید
 • باز نشدن نرم افزار های اندروید
 • متوفف شدن رابط کاربری سیستم

همه این ها مشکلات رایجی است که اکثر کاربران اندروید هنگام استفاده از دستگاه های خود با آن مواجه می شوند. بنابراین، اگر با هر یک از این مشکلات روبرو هستید، دیگر نیازی به نگرانی نیست. یک نرم افزار تعمیر گوشی اندروید می تواند به شما کمک کند تا به راحتی از شر این مشکلات خلاص شوید.

بهترین برنامه های عیب یابی گوشی اندروید

در اینجا بهترین برنامه های عیب یابی گوشی اندروید برای حل مشکلات رایج آن ها آورده شده است.

 1. System Repair for Android 2019
 2. Phone Doctor Plus
 3. Android Repair Master 2019
 4. Greenify
 5. Assistant for Android
 6. All-in-One Toolbox
 7. Tenorshare ReiBoot
 8. UltFone Android System Repair
 9. iMyFone Fixppo
 10. WiFi Analyzer

برنامه های عیب یابی گوشی اندروید

System Repair for Android 2019

System Repair for Android 2019 بهترین اپلیکیشن تعمیر سیستم اندروید برای کاربرانی است که با فایل های سیستمی گوشی های اندرویدی خود با مشکل مواجه می شوند. این نرم افزار معجزه می کند زیرا می تواند به راحتی فایل های سیستم اندروید را تعمیر کند و تمام خطا های مربوط به اندروید را در عرض چند دقیقه برطرف کند. از ویژگی اسکن و تعمیر خود استفاده می کند و سپس آن مشکلات را برطرف می کند. این نرم افزار با نسخه های اندروید  4.1 و بالا تر سازگار است.

مزایای System Repair for Android 2019

 • قابل اعتماد و فوق العاده سریع
 • مشکلات و تعمیرات را به صورت خودکار بررسی می کند.

مزایا و معایب برنامه System Repair for Android

معایب System Repair for Android 2019

 • برخی از مسائل عمده اغلب حل نشده باقی می مانند.
 • برنامه از کار می افتد و در برخی شرایط کار نمی کند.
 • در فروشگاه Google Play برای دانلود موجود نیست.

Phone Doctor Plus

Phone Doctor Plus یک برنامه شناخته شده عیب یابی اندروید است که بررسی گوشی اندرویدی شما را به طور کامل انجام می دهد. ویژگی های منحصر به فرد Phone Doctor Plus به کاربران کمک می کند تا عملکرد و سرعت دستگاه های اندرویدی خود را افزایش دهند. یکی از ویژگی‌ های عالی در مورد این برنامه این است که اخیراً یک ویژگی جدید به آن اضافه شده است که به کاربران امکان می ‌دهد ارزیابی ارزش گوشی شما را انجام دهند. Phone Doctor Plus  با نسخه های اندروید  4.2 و بالا تر سازگار است.

مزایای Phone Doctor Plus

 • ابزاری عالی برای بررسی عملکرد دستگاه اندرویدی شما
 • آسان برای استفاده با یک رابط کاربر پسند
 • مشکلات خرابی برنامه را به راحتی برطرف می کند.

مزایا و معایب برنامه Phone Doctor Plus اندروید

معایب Phone Doctor Plus

 • این برنامه ممکن است گاهی اوقات تلفن هوشمند شما را مسدود کند.
 • نمی تواند برخی از خطا های اصلی سیستم را برطرف کند.

Dr. Android Repair Master 2019

با هر مشکلی که مربوط به اندروید مواجه هستید، Dr. Android Repair Master 2019 می تواند همه آن را برطرف کند. این نرم افزار، دستگاه اندروید شما را اسکن و بررسی می کند و تصمیم می گیرد برای بهبود عملکرد و سرعت آن چه کاری باید انجام شود. نه تنها این، بلکه Dr. Android Repair Master 2019 از تمام مشکلات آزار دهنده مرتبط با نرم افزار که مانع از استفاده راحت از تلفن اندرویدی شما می شود، مراقبت می کند. این نرم افزار با نسخه های اندروید  4.0  به بالا سازگار است.

مزیت های Dr. Android Repair Master 2019

 • برطرف کردن کاهش سرعت سیستم
 • قابل اعتماد و سریع برای استفاده است.

معایب Dr. Android Repair Master 2019

 • ممکن است برنامه گاهی اوقات کار نکند.
 • برخی از ویژگی های ضروری را ندارد.
 • در فروشگاه Google Play برای دانلود موجود نیست.

Greenify

اگر با هر مشکلی در مورد باتری دستگاه اندرویدی خود مواجه هستید، Greenify یک انتخاب عالی برای شماست! Greenify بهترین برنامه تعمیر سیستم اندروید است که بر رفع مشکلات مربوط به باتری تمرکز دارد. این اپلیکیشن عملکرد باتری گوشی شما را تجزیه و تحلیل می کند و اقدامات لازم را برای بهبود عمر باتری دستگاه اندرویدی شما انجام می دهد. نه تنها این، بلکه این برنامه چندین گزینه قابل تنظیم را نیز ارائه می دهد و با نسخه های اندروید  4.4 و بالا تر سازگار است.

مزایای Greenify

 • برای کسانی که از تخلیه باتری اندروید رنج می برند، به خصوص برای نسخه های قدیمی اندروید بسیار مفید است.
 • اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نمی کند.

مزایا و معایب برنامه Greenify اندروید

معایب Greenify

 • از آخرین به روز رسانی زمان زیادی می گذرد.
 • با برخی از دستگاه های اندروید سازگار نیست.

Assistant for Android

Assistant for Android یک برنامه عالی برای تعمیر گوشی اندروید است که با ویژگی های فراوانی یکپارچه شده است. تمامی ویژگی های این اپلیکیشن به شدت بر روی افزایش عملکرد گوشی اندرویدی شما متمرکز شده است. این به کاربران خود اجازه می دهد تا فایل های ناخواسته و حافظه پنهان سیستم را تمیز کنند، وضعیت کارت SD/ROM/RAM و غیره را نظارت کنند. به طور خلاصه، ویژگی هایی برای حل هر مشکلی که ممکن است در دستگاه اندرویدی خود با آن مواجه شوید را شامل می شود.

مزیت های Assistant for Android

 • موثر در پاک کردن حافظه کش
 • ابزار های مفید مختلف تعمیر اندروید را در یک برنامه ترکیب می کند.

مزایا و معایب برنامه Assistant for Android

معایب Assistant for Android

 • نسخه اخیر باعث ایجاد برخی خطا ها می شود.
 • رابط کاربری قدیمی

All-in-One Toolbox

آیا از فایل های ناخواسته و غیر ضروری گوشی اندرویدی خود ناراحت هستید؟ اگر بله، نرم افزار All-in-One Toolbox به شما در رفع این مشکل کمک می کند. فایل های اضافی و غیر ضروری معمولا فضای زیادی را در دستگاه های اندرویدی اشغال می کنند که ممکن است باعث کاهش عملکرد آن شود. هدف نرم افزار All-in-One Toolbox رفع تمام مشکلات مربوط به ویژگی پاک کننده فضا است که فایل های اضافی را به سرعت از دستگاه شما اسکن و حذف می کند. این برنامه با نسخه های اندروید  4.1 و بالا تر سازگار می باشد.

مزایای All-in-One Toolbox

 • چندین ابزار را در یک نرم افزار دریافت خواهید کرد.
 • توانایی تجزیه و تحلیل شبکه های وای فای

مزایا و معایب برنامه All-in-One Toolbox اندروید

معایب All-in-One Toolbox

 • رابط کاربری بسیار پیچیده است.
 • ابزار های متعدد، استفاده از برنامه را بسیار گیج کننده می کند.

Tenorshare ReiBoot for Android

Tenorshare ReiBoot for Android یک ابزار پیشرفته و مدرن تعمیر نرم افزار اندروید است که در چند مرحله ساده سیستم اندروید را تعمیر می کند. این نرم افزار برجسته به کاربران اندروید اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از مشکلات را که معمولاً به دلیل خرابی سیستم عامل ایجاد می شوند، برطرف کنند. نه تنها این، بلکه به شما امکان می دهد تنها با یک کلیک از حالت ریکاوری، فست بوت و دانلود اندروید وارد و خارج شوید. ای نرم فزار از ویندوز 10/8/7/Vista/XP/  پشتیبانی می کند و سازگار با نسخه های اندروید 2.0 و بالا تر است.

مزایای Tenorshare ReiBoot for Android

 • قادر به رفع بیش از 50 مشکل اندروید.
 • ورود و خروج از حالت ریکاوری اندروید کاملا رایگان است

معایب Tenorshare ReiBoot for Android

 • استفاده کاملا رایگان نیست.
 • گاهی اوقات ممکن است نرم افزار کار نکند یا از کار بیفتد.

UltFone Android System Repair

UltFone Android System Repair بهترین توصیه ما برای نرم افزار تعمیر سیستم اندروید است که با چند کلیک سیستم را تعمیر و مشکلات اندروید را برطرف می کند. ابزار تعمیر اندروید UltFone می تواند بیش از 150 مشکل از این قبیل را حل کند. مهم ‌تر از همه، می ‌تواند هر مشکلی را که در دستگاه اندرویدی خود با آن مواجه می ‌شوید، بدون از دست دادن اطلاعات برطرف کند. این برنامه از ویندوز 10/8/7 پشتیبانی می کند و سازگار با نسخه های اندروید 4.4 و بالا تر است.

مزایای UltFone Android System Repair

 • مشکلات اندروید را بدون از دست دادن اطلاعات برطرف کنید.
 • سازگار با تمام گوشی های رایج اندروید و نسخه های سیستم عامل.
 • 100٪ رایگان برای ورود و خروج از حالت بازیابی، حالت دانلود و حالت فست بوت.

معایب UltFone Android System Repair

برخی از ویژگی های آن رایگان نیست.

iMyFone Fixppo

وقتی صحبت از نرم افزار تعمیر گوشی های اندروید برای رایانه شخصی به میان می آید، iMyFone Fixppo ارزش تلاش برای رفع تمام مشکلات مربوط به اندروید را دارد. با مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد، راه حل های بی نظیر و قابل توجهی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که عیب یابی تلفن همراه آن ها را آسان می کند. برای استفاده از این ابزار تعمیر اندروید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات دستگاه خود را انتخاب کنید، سیستم عامل آن را دانلود کنید و دستگاه اندروید خود را برای تعمیر آن به رایانه شخصی متصل کنید. این برنامه از ویندوز 10/8/7 پشتیبانی  می کند و با نسخه های اندروید 2.0 تا 10.0 سازگار است.

مزیت های iMyFone Fixppo

 • سرعت تعمیر سریع
 • بدون نیاز به مهارت های فنی بالا

معایب iMyFone Fixppo

 • استفاده از آن رایگان نیست.
 • در حین استفاده از حالت پیشرفته، در خطر از دست دادن تمام داده های خود خواهید بود.
 • فقط با دستگاه های سامسونگ سازگار است.

WiFi Analyzer

همان طور که از نام WiFi Analyzer پیداست، برای برطرف کردن مشکلات وای فای گوشی اندروید کاربرد دارد. هر زمان که از Wi-Fi در دستگاه اندرویدی خود استفاده می کنیم، معمولاً با مشکلاتی در عملکرد و سرعت دستگاه Android خود مواجه می شویم. با WiFi Analyzer، تمام این مشکلات را می توان به راحتی شناسایی و در عرض چند دقیقه برطرف کرد زیرا یک اسکن کامل Wi-Fi را انجام می دهد. این نرم افزار از گوشی های اندروید با ورژن 6.0 به بالا پشتیبانی می کند.

مزایای WiFi Analyzer

 • توانایی اسکن کردن شبکه‌ های Wi-Fi کمتر شلوغ و ایمن
 • نمایش بصری شبکه های Wi-Fi

مزایا و معایب برنامه WiFi Analyzer اندروید

معایب WiFi Analyzer

 • رابط کاربری برنامه بسیار پیچیده است.
 • تبلیغات مکرر می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

آموزشگاه فن و کار در دپارتمان تعمیرات خود طیف وسیعی از شغل های فنی پردرآمد را تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای برگزار می کند. برخی دوره های دپارتمان تعمیرات شامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات ماشین های اداری می باشد. تمامی دوره ها در کارگاههای مجهز به تجهیزات به روز و با تمرکز بر یادگیری عملی کارآموزان ارائه می شود. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نظر خود را با دیگران به اشتراک بزارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده نظرات هنوز نظری ثبت نشده است.
phone icon 021-91009433 / 09058520960